Suplování:   Pondělí 15.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

S1B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

SC1

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

ME1

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

S2A

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

SC2

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

   

S3A

                 

ex

S3B

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

SC3

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

S4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Balijová Petra

-

..

..

-

..

-

..

-

-

 

Buráňová Alena

         

-

NOV

     

Dulínková Alena

 

KAI

BOG

OBA

-

-

       

Hložková Iveta

-

-

..

..

..

-

..

..

   

Hozák Jan

-

..

..

-

-

..

-

-

..

 

Hudeček Ondřej

..

..

-

-

..

..

-

..

..

 

Chamulová Hana

-

..

-

-

..

-

       

Juráková Iveta

-

VLK

JAN

..

-

-

OBA

..

..

 

Kadlčková Leona

-

..

-

..

..

..

-

-

-

 

Kerek Richard

-

-

HAB

-

BUB

BUB

-

-

-

-

Kočicová Dagmar

-

..

..

WEI

KAI

..

-

-

..

-

Kohoutková Ludmila

-

..

-

HAB

-

-

KAI

     

Mahdal Antonín

..

-

..

-

..

-

-

..

..

 

Machala Viktor

                 

-

Machalíková Hana

-

..

..

-

..

-

..

..

   

Matěk Petr

     

..

           

Nevařilová Ludmila

-

..

..

..

..

-

       

Smetanová Blanka

-

..

..

..

..

..

-

..

-

-

Vašků Lenka

-

..

OBA

NSD

..

-

-

-

..

-

Vráblíková Romana

 

-

-

-

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

PC3D

Mat

Mat

Mat

Mat

           

IRC3

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

maturity

 

6.hod

odpadá

STE

S1B

 

exkurze

Bogar Kryštof

2.hod

supl. (DUL)

CJL

K1

(19)

 
 

4.hod

přesun <<

FYZ

ME2B

(24)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

FYZ

S1B

 

exkurze

 

5a.hod

odpadá

ZAE

ME1

 

exkurze

 

6.hod

přesun >>

FYZ

ME2B

 

na 4.hod

Bublík Miroslav

3.hod

navíc

AJ

S2B

(9)

 
 

4.hod

supl. (KER)

ICT

OK3

(PC3D)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

ME1 (ja1)

 

exkurze

 

5a.hod

supl. (KER)

ICT

OK3

(PC3D)

 

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EKO

S3B

 

exkurze

Dubravová Lucie

2.hod

změna

MA

OA4

(204)

 
 

3.hod

změna

MA

VS1

(205)

 
 

4.hod

navíc

MA

VS1

(205)

 
 

4.hod

odpadá

MA

SC1

 

exkurze

 

5a.hod

navíc

MA

VS1

(205)

 
 

6.hod

navíc

MA

OA4

(204)

 

Hábl Jaroslav

2.hod

spojeno (KER)

TE

KS3 (Na)

(5)

 
 

2.hod

změna

TE

KS3 (sm)

(5)

 
 

3.hod

supl. (KOH)

AJ

KS3

(5)

 
 

3.hod

odpadá

SPS

S2A

 

exkurze

Hečová Dagmara

0.hod

přesun >>

ZBO

KS3 (Os)

 

na 1.hod

 

1.hod

přesun <<

ZBO

KS3 (Os)

(6)

z 0.hod

Chamulová Hana

5b.hod

odpadá

CHE

S1B

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

CHE

S1A

 

exkurze

Jančařík Ladislav

0.hod

přesun >>

ELKM

KE3 (elm2)

 

na 1.hod

 

1.hod

přesun <<

ELKM

KE3 (elm2)

(B1)

z 0.hod

 

6.hod

změna

PRG

ME4B (pt_B)

(PC3D)

 
 

7.hod

změna

PRG

ME4B (pt_B)

(PC3D)

 

Janíčková Petra

1.hod

odpadá

STE

S1A

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

CAD

S2A

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

CAD

S2A

 

exkurze

Janůš Dalibor

1.hod

přesun >>

MA

OK3

 

na 3.hod

 

2.hod

supl. (JUR)

KAJ

ME4B (kja)

(C-M)

 
 

2.hod

odpadá

TV

S3B

 

exkurze

 

3.hod

přesun <<

MA

OK3

(18)

z 1.hod

 

3.hod

odpadá

TV

S3B

 

exkurze

Kaisler Petr

1.hod

supl. (DUL)

CJL

ME2B

(24)

 
 

1.hod

odpadá

TD

ME1

 

exkurze

 

4.hod

supl. (KOC)

MA

S3A

(8)

 
 

4.hod

odpadá

ELT

S2A

 

exkurze

 

5b.hod

supl. (KOH)

AJ

KE3

(20)

 
 

7.hod

odpadá

ELT

S1A

 

exkurze

Martinák Josef

1.hod

navíc

ICT

VS2

(413)

 
 

2.hod

navíc

ICT

VS2

(413)

 
 

5a.hod

navíc

ICT

VS2

(413)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

SC3

 

exkurze

 

7.hod

navíc

ICT

SC4

(413)

 
 

7.hod

odpadá

ICT

SC3

 

exkurze

Matěk Petr

1.hod

odpadá

ME

S1B

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

ME

S2A

 

exkurze

Mikulcová Marie

1.hod

přesun <<

ETV

VS1

(205)

z 6.hod

 

2.hod

přesun <<

OBN

VS1

(205)

z 7.hod

 

2.hod

přesun >>

CJL

SC4

 

na 5a.hod

 

3.hod

změna

OBN

VS2

(203)

 
 

5a.hod

přesun <<

CJL

SC4

(203)

z 2.hod

 

5b.hod

odpadá

OBN

SC1

 

exkurze

 

6.hod

navíc

CJL

SC4

(203)

 
 

6.hod

přesun >>

ETV

VS1

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

OBN

VS1

 

na 2.hod

Mikulčíková Kristýna

2.hod

přesun <<

AJ

SC4 (ja2)

(310)

z (12.4. 3.hod)

 

2.hod

odpadá

AJ

SC3 (ja2)

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

AJ

SC1

 

exkurze

 

4.hod

navíc

AJ

VS2

(203)

 
 

5a.hod

odpadá

AJ

SC2

 

exkurze

 

6.hod

změna

AJ

VS2 (ja 2)

(413)

 

Nevařilová Ludmila

7.hod

odpadá

ZEL

ME1 (ja1)

 

exkurze

Nová Elena

5b.hod

spojeno (BURA)

UCE

K1 (os)

(19)

 

Novosád Petr

3.hod

supl. (VAS)

EKO

KE3

(20)

 
 

4.hod

změna

ICT

P2

(C-PC)

 
 

5a.hod

změna

ICT

P2

(C-PC)

 

Obadalová Soňa

1.hod

odpadá

CJL

S2A

 

exkurze

 

2.hod

supl. (VAS)

PRA

P2

(11)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

S1B

 

exkurze

 

3.hod

supl. (DUL)

CJL

S3A

(8)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

S1B

 

exkurze

 

5b.hod

supl. (JUR)

CJL

KS3

(9)

 
 

5b.hod

odpadá

CJL

S1A

 

exkurze

Skopal Lukáš

2.hod

přesun <<

AJ

SC4 (ja1)

(307)

z (12.4. 3.hod)

 

2.hod

odpadá

AJ

SC3 (ja1)

 

exkurze

 

3.hod

změna

AJ

OA4

(204)

 
 

4.hod

změna

AJ

OA4

(204)

 
 

5a.hod

navíc

AJ

OA4

(204)

 
 

6.hod

změna

AJ

VS2 (ja 1)

(205)

 

Vlková Monika

1.hod

supl. (JUR)

KAJ

ME4B (kja)

(C-M)

 
 

1.hod

odpadá

CJL

S3B

 

exkurze

 

4.hod

přesun <<

CJL

ME4A

(23)

z 25.4. 5a.hod

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

Weiserová Radomíra

2.hod

přesun <<

MA

ME2A

(13)

z 16.4. 0.hod

 

3.hod

supl. (KOC)

MA

ME2B

(24)

 
 

3.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

5b.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

Pedagogický dohled u třídy:

SC1, 0.- 4. hod - Kadlčková Leona

S2A, 0.- 8. hod - Kerek Richard

SC2, 0.- 4. hod - Kadlčková Leona

S3B, 0.- 8. hod - Kočicová Dagmar

 

 

Suplování:   Úterý 16.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

K1

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

 

S4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Kerek Richard

-

-

-

..

-

-

       

Mahdal Antonín

..

..

-

DUL

           

Mikulcová Marie

-

CHAM

OBA

-

BURA

         

Nová Elena

-

-

..

WEI

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

PC3D

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

5b.hod

odpadá

SPS

S4

 

maturity

Bogar Kryštof

4.hod

odpadá

FYZ

K1

 

exkurze

Buráňová Alena

4.hod

supl. (MIK)

PSY

SC2

(306)

 

Dubrava Jaroslav

6.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

CAM

S4 (pkg)

 

maturity

Dulínková Alena

1.hod

odpadá

CJL

K1

 

exkurze

 

3.hod

supl. (AMA)

ATT

ME2B

(7)

 
 

5a.hod

odpadá

OBN

K1

 

exkurze

Chamulová Hana

1.hod

supl. (MIK)

RJ

VS1 (JR)

(411)

 

Janíčková Petra

1.hod

výměna <<

STE

S1A

(2)

z 3.hod

 

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict2)

 

maturity

 

3.hod

výměna >>

STE

S1A

 

na 1.hod

Mahdal Antonín

6.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCHT

S4 (cnc)

 

maturity

Machala Viktor

3.hod

odpadá

CHE

K1

 

exkurze

Matěk Petr

1.hod

výměna >>

ME

S1A

 

na 3.hod

 

3.hod

výměna <<

ME

S1A

(2)

z 1.hod

Nevařil Josef

0.hod

změna

STZ

KE3 (El)

(13)

 
 

2.hod

změna

ESP

KE3 (El)+

(9)

 

Nevařilová Ludmila

3.hod

změna

ZPT

ME1

(4)

 

Nová Elena

6.hod

odpadá

AJ

K1

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

STR

K1 (okna)

 

exkurze

Novosád Petr

6.hod

změna

ICT

S1B

(12)

 
 

7.hod

změna

ICT

S1B

(12)

 

Obadalová Soňa

2.hod

supl. (MIK)

CJL

VS1

(411)

 

Smetanová Blanka

4.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

maturity

Urbánek Pavel

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

maturity

Vaculíková Eva

2.hod

odpadá

MEP

K1 (os)

 

exkurze

Vašků Lenka

7.hod

odpadá

ZBO

K1 (os)

 

exkurze

Vlková Monika

1.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

maturity

 

2.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

maturity

Weiserová Radomíra

0.hod

přesun >>

MA

ME2A

 

na 15.4. 2.hod

 

1.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

maturity

 

3.hod

supl. (NOV)

OBN

ME4B

(C-M)

 
 

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

maturity

 

 

Suplování:   Středa 17.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S1A

             

Absc

Absc

 

S1B

             

Absc

Absc

 

VS1

             

Absc

Absc

 

SC1

             

Absc

Absc

 

ME1

             

Absc

Absc

 

K1

             

Absc

Absc

 

KE1

             

Absc

Absc

 

S2A

             

Absc

Absc

 

S2B

             

Absc

Absc

 

ME2A

             

Absc

Absc

 

ME2B

             

Absc

Absc

 

SC2

             

Absc

Absc

 

VS2

             

Absc

Absc

 

K2

             

Absc

Absc

 

KS2

             

Absc

Absc

 

KE2

             

Absc

Absc

 

P2

             

Absc

Absc

 

S3A

             

Absc

Absc

 

S3B

             

Absc

Absc

 

ME3

             

Absc

Absc

 

SC3

             

Absc

Absc

 

OK3

             

Absc

Absc

 

KS3

             

Absc

Absc

 

KE3

             

Absc

Absc

 

S4

             

Absc

Absc

 

ME4A

             

Absc

Absc

 

ME4B

             

Absc

Absc

 

OA4

             

Absc

Absc

 

SC4

             

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Nová Elena

 

..

BEL

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Balijová Petra

6.hod

odpadá

AJ

P2

 

Obecná absence třídy

Bělohrad Luboš

2.hod

supl. (NOV)

AJ

K1

(19)

 
 

7.hod

odpadá

SPS

S3A

 

Obecná absence třídy

Buráňová Alena

6.hod

odpadá

EKO

S3A

 

Obecná absence třídy

Hečová Dagmara

6.hod

odpadá

ZBO

KS3 (Os)

 

Obecná absence třídy

Hložková Iveta

6.hod

odpadá

SOZ

SC3

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PEK

OA4

 

Obecná absence třídy

Hozák Jan

6.hod

odpadá

PRA

VS2

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PES

SC1

 

Obecná absence třídy

Hudeček Ondřej

6.hod

odpadá

TVZ

SC2

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TVZ

SC2

 

Obecná absence třídy

Chamulová Hana

7.hod

odpadá

ZAE

S1A

 

Obecná absence třídy

Jančařík Ladislav

6.hod

odpadá

ELKM

KE3 (elm1)

 

Obecná absence třídy

Janůš Dalibor

6.hod

odpadá

TV

ME4B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

ME4B

 

Obecná absence třídy

Kadlčková Leona

6.hod

odpadá

MUZ

SC1

 

Obecná absence třídy

Kerek Richard

6.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RIJ

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

Kočicová Dagmar

6.hod

odpadá

MA

S1A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

S1B

 

Obecná absence třídy

Mahdal Antonín

6.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AUTM

S3B (aut2)

 

Obecná absence třídy

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

Obecná absence třídy

Martinák Josef

6.hod

odpadá

ICT

VS1

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

VS1

 

Obecná absence třídy

Mikulcová Marie

6.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

Obecná absence třídy

Nevařil Josef

6.hod

odpadá

CT

ME2B

 

Obecná absence třídy

Nevařilová Ludmila

6.hod

odpadá

ICT

ME1

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

ME1

 

Obecná absence třídy

Nová Elena

6.hod

odpadá

OBN

ME4A

 

Obecná absence třídy

Novosád Petr

6.hod

odpadá

ICT

K1

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

K1

 

Obecná absence třídy

Vaculíková Eva

5b.hod

výměna >>

EKP

P2

 

na 12.4. 3.hod

 

6.hod

odpadá

EKO

OK3

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ADS

KS3 (Os)

 

Obecná absence třídy

Vašků Lenka

6.hod

odpadá

OBN

S1B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

ME2A

 

Obecná absence třídy

Vráblíková Romana

5b.hod

výměna <<

CJL

P2

(1)

z (12.4. 3.hod)

 

6.hod

odpadá

DEJ

ME2A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

ME2B

 

Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 19.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Pondělí 22.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 23.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Mikulčíková Kristýna

-

-

....

-

....

....

-

-

-

 

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Martinák Josef

       

-

-

-

     

Mikulčíková Kristýna

-

....

-

....

....

-

....

-

....

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

4.hod

navíc

SPS

S4 (ict1)

(5)

 
 

4.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

zrušeno

Janůš Dalibor

1.hod

přesun >>

MA

KS2

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

MA

KS2

(18)

z 1.hod

Kerek Richard

0.hod

přesun >>

TE

KS2 (okna)

 

na 1.hod

 

1.hod

přesun <<

TE

KS2 (okna)

(18)

z 0.hod

Mahdal Antonín

5b.hod

odpadá

AUTM

S4

 

zrušeno

Smetanová Blanka

3.hod

navíc

AJ

S4 (ict1)

(2)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

AJ

S4 (ict1)

(3)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

zrušeno

Vlková Monika

3.hod

navíc

CJL

S4 (ict2)

(1)

 
 

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict1)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

CJL

S4 (ict2)

(1)

 
 

4.hod

odpadá

CJL

KS2

 

zrušeno

 

5b.hod

navíc

CJL

S4 (ict2)

(1)

 
 

5b.hod

odpadá

DEJ

S1A

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

CJL

S4 (ict2)

(1)

 
 

7.hod

odpadá

OBN

KS2

 

zrušeno

Weiserová Radomíra

4.hod

odpadá

MA

S4 (ict2)

 

zrušeno

 

5b.hod

navíc

MA

S4 (ict1)

(2)

 
 

6.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

zrušeno

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Mikulčíková Kristýna

-

-

....

....

....

....

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

3

   

Absc

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Dubrava Jaroslav

5b.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

zrušeno

Jančařík Ladislav

5b.hod

přesun <<

ELKM

ME4A (elm2)

(B1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ELKM

ME4A (elm2)

 

na 5b.hod

Janíčková Petra

5b.hod

navíc

STE

S4 (ict2)

(4)

 

Mahdal Antonín

4.hod

přesun >>

ATT

ME3

 

na 12.4. 2.hod

 

5b.hod

odpadá

AUTM

S4 (pkg)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AUTM

S4 (pkg)

 

zrušeno

Nevařil Josef

0.hod

přesun >>

JCP

ME3

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

JCP

ME3

(C-S)

z 0.hod

Vlková Monika

5a.hod

přesun >>

CJL

ME4A

 

na 15.4. 4.hod

 

5b.hod

navíc

CJL

S4 (ict1)

(1)

 
 

6.hod

navíc

CJL

S4 (ict1)

(1)

 

Weiserová Radomíra

6.hod

navíc

MA

S4 (ict2)

(4)

 

 

 

Suplování:   Pátek 26.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Mikulčíková Kristýna

-

....

-

....

....

-

....

-

-

 

 

 

Suplování:   Pondělí 29.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 30.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 1.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 2.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

ME4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

ME4B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

OA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

2.hod

odpadá

SPS

S4 (ict2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

Obecná absence třídy

Buráňová Alena

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

Obecná absence třídy

Dubrava Jaroslav

6.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CNC

S4 (cnc)

 

Obecná absence třídy

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

Hečová Dagmara

1.hod

odpadá

EKO

OA4

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EKC

OA4

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STA

OA4

 

Obecná absence třídy

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PRA

SC4

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PSY

SC4

 

Obecná absence třídy

Chamulová Hana

2.hod

odpadá

VKZ

SC4

 

Obecná absence třídy

Janíčková Petra

0.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

KCAD

S4 (pkg)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STE

S4 (ict1)

 

Obecná absence třídy

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

Juriga Jakub

0.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

TEC

S4 (cnc)

 

Obecná absence třídy

Kadlčková Leona

5a.hod

odpadá

MSP

SC4

 

Obecná absence třídy

Kerek Richard

5b.hod

odpadá

KM

S4

 

Obecná absence třídy

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

Mahdal Antonín

0.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MCHT

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

Martinák Josef

6.hod

odpadá

ICT

SC4

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

SC4

 

Obecná absence třídy

Mikulčíková Kristýna

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja2)

 

Obecná absence třídy

Novosád Petr

6.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

GRD

S4 (pkg)

 

Obecná absence třídy

Obadalová Soňa

6.hod

odpadá

CJL

OA4

 

Obecná absence třídy

Skopal Lukáš

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (ja1)

 

Obecná absence třídy

 

5b.hod

odpadá

AJ

OA4

 

Obecná absence třídy

Smetanová Blanka

3.hod

odpadá

AJ

S4 (ict1)

 

Obecná absence třídy

Urbánek Pavel

6.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MCV

S4 (met)

 

Obecná absence třídy

Vlková Monika

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pátek 3.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.4.2019 (11:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

S4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

ME4A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

ME4B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

OA4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

SC4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohrad Luboš

3.hod

odpadá

SPS

S4 (ict1)

 

Obecná absence třídy

Bradáč Svatopluk

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

Buráňová Alena

1.hod

odpadá

UCE

OA4

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

UCE

OA4

 

Obecná absence třídy

Fojtík Martin

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

Hečová Dagmara

3.hod

odpadá

EKO

OA4

 

Obecná absence třídy

Hozák Jan

3.hod

odpadá

PES

SC4

 

Obecná absence třídy

Hudeček Ondřej

0.hod

odpadá

TV

S4

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

TV

S4

 

Obecná absence třídy

Janíčková Petra

4.hod

odpadá

STE

S4

 

Obecná absence třídy

Jantošovič Tomáš

0.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4A (ME43)+

 

Obecná absence třídy

Kerek Richard

5a.hod

odpadá

KM

S4

 

Obecná absence třídy

Kočicová Dagmar

1.hod

odpadá

MA

SC4

 

Obecná absence třídy

Kolář Jiří

0.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

ODV

ME4B (ME44)+

 

Obecná absence třídy

Machalíková Hana

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (JN)+

 

Obecná absence třídy

Mikulcová Marie

2.hod

odpadá

CJL

SC4

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

OA4 (JR)

 

Obecná absence třídy

Mikulčíková Kristýna

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja2)

 

Obecná absence třídy

Skopal Lukáš

4.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

KAJ

SC4 (kja1)+

 

Obecná absence třídy

Smetanová Blanka

2.hod

odpadá

AJ

S4 (ict2)

 

Obecná absence třídy

Vlková Monika

3.hod

odpadá

CJL

S4 (ict2)

 

Obecná absence třídy

Weiserová Radomíra

2.hod

odpadá

MA

S4 (ict1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

Obecná absence třídy

 

5a.hod

odpadá

MAS

SC4 (mas)+

 

Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři